hakkımızda,deneme,deneme123

NETTE REKLAM VER HAKKINDA


Tüm kamu ve özel kuruluşlara hizmet veren markamız, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen Dijital reklam, Medya Planlama, Prodüksiyon ve Tanıtım ajansları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Hedefi büyümek ve yeni müşteriler edinmek isteyen markaların çözüm ortağı olarak ekonomik ve müşteri dönüşüm oranı yüksek projeler üretmekteyiz.

Ajansımız Prodüksiyon ve Dijital alanlarda hizmet vermektedir. Prodüksiyon, Yazılım, Tasarım, Sosyal Medya ve Dijital Medya planlamasında ulaştığımız başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımımız olmasıdır. Önceliğimiz kurumsal çalışmalar ve marka bilinirliğini artırma gibi azimle elde edilen kazançlar bütünü oluşturulmaktadır.

Google reklamları , Facebook reklamları, Instagram reklamları, Twitter reklamları görsel ve video reklamları hedef kitlelere, sizi arayan potansiyel müşterilerinize sunuyor, geri dönüşümlerini sağlıyoruz.

E-ticaret siteleri hazırlayarak müşterilerimizin satışlarını artırıyor onları yeni potansiyel müşteriler ile tanıştırıyoruz. Kurumsal web sayfaları ile marka kimliğinin imajı için kodlamalar geliştiriyoruz.

Müşterilerimizi iş ortağı olarak görmekte, şeffaf raporlama ve birlikte reklam performansını ölçmede reklamın yayınlanmasından bitişine kadar beraber yol izlemekteyiz.

20’nin üzerinde çalışan ile kaliteli hizmet verdiğimiz müşterilerimize, dijital dünyada var olma, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir çalışma alanı sunmaktayız. İş ortağı olduğumuz markaların değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemekteyiz. Ajansımız özellikle Dijital sektöründe bölgesel bir lider olma hedefini korumaktadır.

Ajansımız, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar ile çalışarak Türkiye ve Dünya’da lider Medya ajansı markaları arasında olmayı hedeflemektedir.

Müşterilerimizin dünyadaki hızlı gelişme ve değişimlere ayak uydurabilmesi için ekip arkadaşlarımız sürekli eğitimlerle kendilerini geliştirmekte, tüm bu birikim ve tecrübesini çalışmalarına yansıtmakta, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. Böylece Sahip olduğumuz geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını müşterilerimizle en iyi şekilde değerlendirmekteyiz.

Dijital ve Tv markaları ile çalışan şirketimiz gerek yurt içinde gerekse yurt dışındaki sektörel kazançlılığı artırmak hedefiyle hareket etmektedir. Bu hedef aynı zamanda, hizmet verdiğimiz Google, Facebook, Instagram gibi dijital reklam sektörlerindeki bölgesel lider olma vizyonunda önemli bir göstergesidir.

 

Reklamlarda Müşteri Memnuniyeti

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için “çok önemli!”. Nette Reklam Ver olarak beklentilerinizin de üzerine çıkıp, memnuniyetinizi sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Google Reklamları
Facebook Reklamları
İnstagram Reklamları
Neler Yapıyoruz
Şirketler sonuç getiren reklamlar ile büyür. İster pazara yeni giren bir yeni girişim sahibi olun isterseniz yeni pazarlara açılan uluslarası şirket. Pazarlama hedeflerinize uygun reklam modelleri ile işinizi büyütün.
Geliştirilmiş kampanyalarla kullanıcılara doğru zamanda ulaşın. Potansiyel müşterilerilerin ürün ve hizmetler hakkında en çok arama yaparak araştırdığı Google Arama Ağına yapılacak reklam doğru bir metod ile müşteri dönüşü en hızlı reklam modelidir. Yapılacak optimizasyonlar ile daha az bütçeyle daha çok müşteri edinin.
Instagram reklamları işletmenizi güçlendirmenize yardımcı olur. Nette Reklam Ver ile bilinirlik oluşturun, müşteri sayınızı artırın ve yüksek etkileşim oranına sahip bir hedef kitlede hikayenizi paylaşın.
Facebook reklamları markanızı, gelecekteki müşterilerinize ve hayranlarına eriştirir. Nette Reklam Ver reklam verme amacınıza uygun Facebook reklamları vermenize ve işletmenizi hedeflerine ulaştırmada size yardımcı olur.
Hedef kitleniz dünya gündemini Twitter ile takip ediyor. Twitter reklamlarınızı Nette Reklam Ver yönetsin. Böylece marka amaçlarınıza daha hızlı ulaşmış olun.
İş dünyası Linkedin kullanıyor. Linkedin reklamları için eksiksiz destek sağlar. Profesyonellerin arasında bir adım öne çıkmanıza yardımcı oluruz.
takipcileral.com adresinden self servis yararlanabileceğiniz takipçi-beğeni ve izlenme seçeneklerini markanızın büyümesinde kullabilirsiniz.
Şirketinize veya işletmenize özel olarak hazırlanacak mailing şablonuyla, müşteri listenize kolayca hazırlamış olduğunuz bültenleri hızlı bir şekilde toplu mail gönderebilirsiniz.