Skip to content Skip to footer
NETTE REKLAM VER

WEB TASARIM & WEB YAZILIM

Ajansımız müşteri tarafından yönetilebilen, interaktif, SEO optimizasyonlu, Mobil uyumlu, estetik, özgün web siteleri ve mobil uygulamalar üretir.

10 yıldır web yazılım, web tasarım, e-ticaret, SEO (Arama motoru optimizasyonu) gibi pekçok dijital reklam ve pazarlama alanlarında atölye çalışmalarımız devam etmektedir.

Web sayfasını hazırlarken, yeni teknoloji Mobil uyumlu ( Responsive ) tasarımlar sayesinde, web siteniz mobil telefonlarda ve tabletlerde hızlı bir şekilde kullanıcıya hizmet verir. Böylece tüm cihazlardan kullanıcıyı yormadan hızlı bir şekilde erişim sağlamasına yardımcı oluruz.

Tasarım, iyi bir görsel, web sayfanıza dikkat çektirir. İşinizi en net anlatan kısa yazılar ve görsel tasarımlar kurumsal imajınızı güçlendirir. Müşterilerimizin kurumsal arayüz tasarımlarını ve yazılımlarını buna göre hazırlamaktayız.

Seo uyumlu, doğal aramalarda google’da üst sıralarda gözüken ve kolay kullanımlı yönetim paneli olan bir web sitesi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Beylerbeyi’nde bulunan ofisimize sizleri bekliyoruz.

Kolay Erişim: Kullanıcı web sitesi içeriklerine, hızlı ve kolay ulaşabilir olması gerekmektedir. Site içerisinde yardımcı araç ve arama motorları kullandırılarak, kullanıcının istediği veriye hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.

Erişim Hızı: Kullanıcı için bir web sitesinde en önemli şey, web sitesine erişimdir. Eğer bir kullanıcı siteye giriş yaptıktan sonra, maksimum site 5 saniye içinde açılmıyorsa, kullanıcı o siteyi kapatmaktadır.

Google standartlarında arama motoruna uygun kodlamalar yapıyor olmamız sayesinde müşterilerimizin iş potansiyeli daha da artmaktadır. Dikkatini Çekme: Kullanıcılar web sitesinde bir bölüme direk girişi yapmak yerine, ilk önce gözden geçirirler ve dikkatini çeken alanlara doğru yönelirler. Bunun için, kullanıcının sitede dikkatini çekecek, vurucu bölümler yapmak en doğru olandır.

Şirketiniz için web sitesi yapmaya başlamadan önce size özel hazırlanan tasarımların onayını alarak bu tasarımlara göre kodlamaları hazır hale getirmekteyiz.

Yönetim Panelli Web Sitesi ile panele istediğiniz gibi ürün ekleyebilir, kategorileri optimize edebilir, alt kategori grupları oluşturabilir, farklı sayfalar ekleyebilir, slider yönetimini yapabilir, haber ve duyuru ekleyebilirsiniz. Yani %100 olarak gerekli olan bütün yönetimi size sunuyoruz. Üstelik bu yönetim paneli hazır bir yazılım değil, html5 kodlarla kendimizin hazırladığı bir alt yapı ile mümkün olmaktadır. Adınıza tanımladığımız kullanıcı bilgileriyle giriş yaparak her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Multimedya, web sitenizde kullanmak istediğiniz metin, video, ses kaydı veya fotoğraf gibi tüm işitsel ve görsel araçların web sayfasında hızlı açılışı ve kolay ulaşımı için yazılımlar geliştirmekteyiz.

10 yıldır Web tasarım ve yazılımda ihtiyaçlarınız için en güvenilir ajans hizmeti vermeye devam ediyoruz.

ÜCRETSİZ DİJİTAL ANALİZ

Öğrenmek istediğiniz marka & şirket analizi için aşağıdaki bilgileri doldurun
Hemen Ara : 0216 321 90 50