sad
İşletmenizi büyütmek için insanlarla bağlantı kurun !

Facebook sayfaları, insanların işletmenizle bağlantı kurmasına yardımcı olur. Öte yandan Facebook reklamları, insanların işletmenizi keşfetmesine yardımcı olur.

Reklamlarda insanları nasıl ve ne zaman etkileşime girdiklerine göre hedefleyebiliyor ve ürünlerimizi inceleme sürecindeyken onlar için alakalı bir deneyim oluşturabiliyoruz. Facebook'un self servis reklam arayüzü, pazardaki diğer tüm platformlardan daha iyi; konuyu anlamak ve işleri halletmek için teknoloji uzmanı olmanız gerekmiyor!

Sosyalleşme ve katılım için mükemmel, cesur bir TV konsepti oluşturduğumuzda, Facebook ve Instagram, videomuzun erişimini genişletmek ve hedef kitlemizde heyecan yaratmak için ideal platformlar sağladı.

Kampanyalarınız için daha fazla erişim

Audience Network yerel, ara reklam ve akış içi video gibi çeşitli video ve gösterim reklamı formatları sunar. Format ne olursa olsun, yeni kreatif varlıkları yüklemek gerekmez. Audience Network'teki reklamlar, Facebook'ta kullanılanlarla aynı kreatif varlıkları formatına tam uyacak biçimde işlenir.

İnternet sitesine tıklamalar

İnternet sitesi dönüşümleri

Mobil uygulama yüklemeleri

Mobil uygulamayla etkileşim

Dinamik reklamlar

Video görüntülemeleri

dasd
sad
Markanızın Bilinirliğini Arttırın

İşletmenizin veya yeni bir ürününüzün bilinirliğini artırmak istediğiniz durumlarda marka bilinirliği araçlarımız, insanların önemsediğiniz şeyler hakkında daha fazla bilgi almasına yardımcı olabilir.

İnsanlar internette her geçen gün daha fazla video izledikçe, video reklamları da işletmenizin, markanızın veya ürünlerinizin hikayesini anlatmak için cazip bir yöntem olarak öne çıkıyor.

Erişebileceğiniz kişiler

Esnek formatlar

Reklamınızın gösterileceği yer

Ölçüm yöntemleri

Video reklamlarıyla ilgi çekin.

Facebook'ta reklam vermeye bugün başlayın.

İnsanları internet sitenizde, uygulamanızda veya mağazanızda gezinmeye ve bir şeyler keşfetmeye teşvik ederek satışlarınızı artırın !

Facebook Sayfanızı kurduktan sonra, sunduğunuz şeylerle ilgilenen kişilerden bir hayran kitlesi oluşturabilirsiniz. İnsanlara Sayfanızı beğenme ve kaydolarak güncellemeler paylaştığınızda bildirim alma imkanı tanıyarak müşterilerinize erişebilir ve akıllarına gelen ilk marka olabilirsiniz.

sad

Referanslarımız