ds
Google Arama Ağı Reklamları

Web sayfanızın Google anahtar kelime sorgulamalarında ilk sırada yer alması çalışmasıdır.

Belirlenen web sitesi sayfalarında ilgi alanına göre hedefleyebileceğimiz görsel reklamlardır. Tıklama başı maliyetler ücretlendirileceği gibi gösterim başı maliyetler de ücretlendirilir. Örneğin; 13 farklı Google alanı bulunan yüzlerce sitede kullanıcılara markanız görsel şeklinde yer alacaktır.

Google Görüntülü Reklam Ağı

Google Reklam alanlarına sahip milyonlarca internet sitesinde reklamlarınızın gösterilmesini sağlarak hem marka bilinirliğinizi arttıran, hem de yeni müşteriler kazanmanızı sağlayan Google Reklam sistemidir.

Reklamlar, kullanıcıların ilgi alanları, konum ve web sitelerinin konuları üzerinden hedefleme yapılarak ürün ve hizmetlerinizin reklamı yapılır.

ds
Google Marketing Reklamları

Web sitenize ekleyeceğimiz yeniden pazarlama kodu sayesinde web sitenizi ziyaret eden kullanıcılara (en fazla 540 Gün) girdikleri diğer yerleşim alanlarında da reklamlarınızın tekrar tekrar gösterim almasını sağlayacak bir reklam çeşididir.

Google Mobil Reklamcılık

Yükselen trend Google mobil reklamcılık, nedeni ise basit masaüstü bilgisayar kullanıcılarının yerini akıllı mobil cihazlar almaya başlaması...

Google Mobil reklamcılık ile lokasyon bazlı reklamlar önemli bir yer almaya başladı. Mobil kullanıcıları hedefleyerek işletmenizin yakınında bulunan kullanıcılara özel reklamlar sunabilir, işletmenizi ziyaret etmesini sağlayabileceğiniz gibi tıkla ara reklamları ilede işletmenize telefon açmasını sağlayabilirsiniz.

	ds

Referanslarımız