dene
Türkiye’de en çok kullanılan sosyal medya platformu olan Instagram, reklam seçenekleri ile küçük-büyük birçok işletmeye önemli bir imkan sunuyor.

AKILLI HEDEFLEME SEÇENEKLERİYLE EN DOĞRU TÜKETİCİYE ULAŞIN

300 milyondan fazla bir toplulukla Instagram dünyanın en büyük mobil reklam platformlarından biri haline geldi. Bu gelişme ile işletmeler haberlerini yaratıcı, yüksek kaliteli bir ortamda, etkileşim oranı yüksek bir hedef kitleyle paylaşabiliyor.

Nette Reklam Ver olarak uzun senelerden beri sürdürdüğümüz Google Ads ve Facebook Reklam çalışmalarına, bu yeni ve güçlü platformu da ekleyerek müşterilerimize daha geniş ve doğru kitleler için reklam verme olanağı sunuyoruz.

Facebook Reklamları ile oldukça benzer bir çalışma imkanı tanıyan Instagram, pazarlama, marka bilinirliğini artırma, yüksek geri dönüş oranı konularında reklamverenlere faydalı olacağına güveniyor. Instagram kullanıcılarının ilgi alanlarına göre reklamverenler, mesajlarını daha etkili olarak aktarabilir ve kitlelerine daha kolay ulaşabilirler. Bunun yanında, reklamverenler medyalarını artık yeni formatlardan birinde paylaşma imkanına sahipler.

Doğru hedef kitleyi belirleriz.

Instagram reklamları işletmenizi güçlendirmenize yardımcı olur.

Nette Reklam Ver ile bilinirlik oluşturun, müşteri sayınızı artırın ve yüksek etkileşim oranına sahip bir hedef kitlede hikayenizi paylaşın.

İnstagram reklamlarınızın yüksek dönüş alması ve bütçenizi gereksiz yere harcamaması için İnstagram reklam optimizasyonu yöntemlerini biliyor ve doğru şekilde uyguluyoruz.Firmanızın, instagram reklamlarında başarı sağlaması için kullandığımız yöntemler sayesinde reklamlarınızı optimize ediyoruz. Instagram kullanıcılarının ilgisini çekecek etkili görseller, videolar ve metinler oluşturarak markanızı/ürününüzü daha geniş kitlelere ulaştırıyoruz. Reklam hedefleriniz belirlenerek, firmanızı bu hedefe ulaştıracak en doğru yolu daha işin başındayken çiziyoruz. Reklam optimizasyonları ile doğru hedef kitlelerine ulaşıyoruz.Reklam optimizasyonlarının doğruluğunu, ulaştığı hedef kitlelerden geri dönüş istatistiklerini gözlemleyerek reklam kitlenizin daha geniş hedef kitlelere ulaşması için çalışmalar yapıyoruz.

Instagram kullanıcılarının ilgisini çekecek etkili görseller, videolar ve metinler oluşturarak markanızı/ürününüzü daha geniş kitlelere ulaştırıyoruz.

 

Doğru performans ölçütünü gözlemleriz.

INSTAGRAM REKLAMLARININ AVANTAJLARI NELERDİR?

Bu reklam türleri ile, kullanıcıları web sitenize çekebilir, uygulamanızı indirmelerini sağlayabilir, video görüntülenmesi elde edebilir ve marka bilinirliği kazanabilirsiniz.

NASIL REKLAM VERİLİR?

Doğrudan Instagram üzerinden alışveriş yapmayı da sağlayacak olan bu reklamlar, Facebook için kullanılan Power Editor reklam aracı ile yayına alınabilecek.
Ölçebileceğimiz metrikler ise, gösterim, erişim, sıklık ve demografi.

REKLAMLAR NEREDE YAYINLANACAK?

Mobil cihazlarda kullanıcının haber kaynağında yer alacak.

Etkili görseller, videolar oluştururuz.

Referanslarımız