sad
İşletmenizi büyütmek için insanlarla bağlantı kurun !

FACEBOOK'LA HEDEF KİTLENİZE KOLAYCA ULAŞIN

Facebook Türkiye'de en hızlı büyüyen ve en fazla üyesi olan sosyal mecradır. Facebook sadece genç nüfusu değil, internete ve teknolojiye ilgi duyan kariyer sahibi insanları da kendi bünyesinde barındırıyor. Reklamınızın bir sosyal ağ üstünden yayımlanması firmanızın veya ürünlerinizin daha kolay dilden dile yayılmasına yol açar, bu şekilde reklamınızı 1 kere göstererek birden fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz, sosyal ağlarda yapılan reklamın en büyük avantajı budur.

Facebook sayfaları, insanların işletmenizle bağlantı kurmasına yardımcı olurken Facebook reklamları, insanların işletmenizi keşfetmesine yardımcı olur. Reklamlarda insanları nasıl ve ne zaman etkileşime girdiklerine göre hedefleyebiliyor ve ürünlerimizi inceleme sürecindeyken onlar için alakalı bir deneyim oluşturabiliyoruz. Sosyalleşme ve katılım için mükemmel, cesur bir TV konsepti oluşturduğumuzda, Facebook ve Instagram, videomuzun erişimini genişletmek ve hedef kitlemizde heyecan yaratmak için ideal platformlar sunmaktadır.

Kampanyalarınız için daha fazla erişim!

MALİYET AVANTAJINDAN FAYDALANIN, MARKA BİLİNİRLİĞİ SAĞLAYIN

Facebook reklamlarına ayırdığınız bütçe, ürün ve hizmetinizi ulaştırmak istediğiniz en doğru hedef kitleye ulaşmak için en verimli şekilde kullanılır. 
Aşağıda belirttiğimiz konuların raporlama imkanı da sunulmaktadır.

-İnternet sitesine tıklamalar

-İnternet sitesi dönüşümleri

-Mobil uygulama yüklemeleri

-Mobil uygulamayla etkileşim

-Dinamik reklamlar

-Video görüntülemeleri
 

dasd
sad
Markanızın Bilinirliğini Arttırın!

OPTİMİZASYON İLE MAKSİMUM PERFORMANS, MİNİMUM MALİYET

Kampanyalarınız en yüksek performansı edebileceğiniz şekilde iyileştirilir. İlgi düzeyi yüksek kitle profilleri, etkili reklam metinleri ve görselleri ile yüksek kaliteli reklamlar hazırlanır. Bu sayede aynı reklam bütçesi ile daha yüksek ve etkin ziyaretçi sayılarına erişirsiniz.
Minimum harcama zorunluluğu yoktur; reklamlar için ödediğiniz tutarı siz belirlersiniz.

FACEBOOK REKLAM ÇEŞİTLERİ  

-Gönderi ve Görseller
Facebook sayfa gönderilerinizi ya da reklam için hazırlanan özel tasarımları hedef kitlenize gösterin.
- Carousel Reklamlar
Facebook Carousel ( Dönen Format) reklamlar ile avantajlarınızı, ürün özelliklerini ya da hikayenizi anlatın!
-Video Reklamlar
Facebook Video reklamları ile videolarınızı hedef kitlenize gösterin. TV reklamlarınızı internette de kullanın.
-Canvas Reklamlar
Facebook’un Canvas reklam modeli ile markanızın hikayesi ve serüveniyle yüksek etki yaratın.

Facebook'ta reklam vermeye bugün başlayın!

Facebook Reklamları ile Avantaj Elde Edin!

Yüksek Hacimli Erişim
Facebook reklamları ile Türkiye’nin online nüfusunun %90’ına erişebilirsiniz. Ayrıca uluslararası satış yapmak için dünyanın her yerindeki kullanıcılara Facebook ile erişebilirsiniz. Facebook reklamları ile işletmenizi büyütmek için milyonlarca kullanıcıya ulaşabilir ve onlara internette gezinirken reklam gösterebilirsiniz.

İlgi ve Hedefleme
Facebook reklamları ile sadece belirli demografik özelliklere sahip kullanıcıları, sadece belli bölgeleri, sadece belli meslekteki kişileri hedefleyebileceğiniz gibi ilgi alanlarını ve seyahat etme ya da bir yerde bulunma gibi davranışları da hedefleyebilirsiniz. Böylece Facebook reklamları işletmeniz için satın alma ihtimali en yüksek kişileri hedeflemenize olanak sağlar.

Güçlü ve Ölçülebilir Etki
Facebook reklamlarında işletme amacınıza uygun olarak tıklanma, reklamların izlenmesi ya da internet reklamlarınızın gösterilmesi için ödeme yaparsınız. Ayrıca tüm reklam tıklanmaları ya da tüm reklam gösterimleri ölçülebilir ve raporlanabilir. Profaj Facebook reklamlarını işletmenizin büyüme amaçlarına uygun olarak kurgular ve size performans getiren reklamların sonuçlarını değerlendirerek güçlü bir etki elde etmenizi sağlar.

sad

Referanslarımız