Skip to content Skip to footer

Facebook Reklamcılığı

Firma hedef kitlenize uygun Facebook reklamlarıyla daha az reklam maaliyeti harcayarak daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz.

Facebook reklamları diğer sosyal medya platformlarnda olduğu gibi paylaşımlar sade ve marka odaklı olmalıdır. Ancak unutulmaması gereken insanlar markaları onlara özel bir şey sunduğu için (indirim gibi), onlara sadakatlerinden dolayı ya da ilgi çekici içerik sunduğu için takip ederler.

Firma ürün, hizmet ya da markalarının tanıtımını yapmak için açtıkları Facebook sayfalarında, sadece bilgi paylaşmakla yetinmeleri ve diğer ilişki sürdürme sebeplerini göz ardı etmeleri facebook reklamlarının hedefe ulaşmasını güçleştirir.

Facebook’ta açılan sayfaların ya da yürütülen kampanyaların bir sonraki adımı da kurgulanmalıdır. Reklam stratejilerinizin markanıza ya da ürünlerinize uygun olarak kurgulanması ve paylaşımların bu stratejiye uygun yapılması gerekmektedir. Yapılan reklam paylaşımları Facebook kullanıcılarının dikkatlerini çekebileceği sadelikte ve şıklıkta olmalıdır. Kısaca facebook reklam amaçlarını özetleyecek olursak amaçların doğru ve açık biçimde ortaya konması gerekir. Bir reklam kampanyasının amacı, çoğu kez bir slogan veya bir tema altında gizlidir.

NETTEREKLAMVER olarak firmanıza uygun reklam stratejileri geliştiriyor, rakip analizi yaparak rakiplerinizden bir adım önde olmak için çalışıyoruz.

ÜCRETSİZ DİJİTAL ANALİZ

Öğrenmek istediğiniz marka & şirket analizi için aşağıdaki bilgileri doldurun
Hemen Ara : 0216 321 90 50