saddas

Twitter'da Reklam Verme

TWITTER REKLAMLARIYLA ÜRÜN VE HİZMETİNİZİ SERGİLEYİN

700 Milyon’un üzerinde kullanıcısıyla Twitter, küçük, orta ve büyük işletmeler için reklamlar vasıtası ile  hedef kitlelerine ulaşabilme imkanı vermektedir.

Reklam Formatları Nelerdir?

Twitter reklamları ile kullanıcıları internet sitenize çekebileceğiniz gibi, tweet etkileşimi, video tanıtımı, uygulama tanıtımı ve hesap tanıtımı stratejilerinden dilediğinizi amacınıza uygun olarak seçebilirsiniz.

Twitter Reklamları Nasıl Ücretlendirilir?

Ücretlendirme reklam türüne göre değişmektedir.

Başvuru formunu doldurmanız durumunda Twitter reklamları için size bir ekip arkadaşımız ulaşacak, bu konuda detaylı bilgilendirme yapacaktır.

Potansiyel müşterilerinize ulaşın

Twitter reklamlarıyla yeni kitlelere erişin

İlgi alanlarını veya demografik özelliklerini hedeflediğiniz potansiyel müşterilerinizin Twitter reklamları aracılığıyla web sitenizi ziyaret etmelerini sağlayabilir, tweet etkileşiminizi artırabilir, marka bilinirliği sağlayabilirsiniz.

 

Hedef kitleniz dünya gündemini Twitter ile takip ediyor.

Twitter reklamlarınızı Profaj yönetsin. Böylece marka amaçlarınıza daha hızlı ulaşın.

Daha fazla takipçi kazanın

Satışlarınızı, site ziyaretçilerinizi, üye sayınızı arttırın.

İnternet siteniz ile ilgili hedef kitleye Twitter reklamları ile erişerek daha fazla internet sitesi ziyareti sağlayın, satışlarınızı arttırın, internet sitenizin açılış sayfasından daha fazla ve daha kaliteli potansiyel müşteriler elde edin.

 

Kitle yaratın takipçi kazanın!

Twitter reklamları ile takipçilerinizin artışını hızlandırın, mevcut takipçilerinizin etkileşimini arttırın, hesabınızı promosyonlu hesaplar altında göstererek marka imajınızı güçlendirin.

 

 

Sonuçları gerçek zamanlı olarak ölçün

Bağlılık Kazanın!

Twitter reklamları ile markanızın hayranlarını, retweet sayısını, takipçi ve markanız hakkında konuşulanları arttırın. Marka bilinirliği sağlayın. Fısıltı gazetesini markanız için çalıştırın.

Mobil uygulamalarınızı tanıtın.

Mobil uygulamalarınızın indirilme sayısını, kullanılma sıklığını ve uygulama içi satın almaları arttırın.

Twitter Reklamları Nasıl Verilir ?


Hedef kitlenizi seçin
Takipçilerinizinkilere benzer ilgi alanlarına, coğrafyaya, cinsiyete, cihaza veya kullanıcılara göre hedefleme yaparak doğru kitleye ulaşın. Bunun yanı sıra, başkalarının Tweetlerindeki anahtar kelimeleri hedefleyerek mesajınızın uygunluk düzeyini en yükseğe çıkarın.

Mesajınızı güçlendirin ve keşfedilmesini sağlayın
Tweetlerinizi ve hesabınızı sizinle ilgilenen daha fazla kişiye ulaştırın.

Bir bütçe ayarlayın ve sonuç elde ettikçe ödeyin
Yalnızca kullanıcılar hesabınızı takip ettiğinde veya Sponsorlu Tweetinizi retweetlediğinde, beğendiğinde, yanıtladığında veya ona tıkladığında ödeme yapın. Kontrol tamamen sizde. En düşük harcama zorunluluğu yoktur ve dilediğiniz zaman uygulamayı başlatabilir ve durdurabilirsiniz.

Referanslarımız